Kantory wymiany walut Daxcom Kontakt

www dax com pl

Stałemu Klientowi posiadającemu Kartę przysługuję również bonifikata w wysokości 0,002 złotego w przypadku transakcji USD, EUR, CHF, GBP, CAD, AUD, CZK, oraz 0,0002 złotego w przypadku SEK, DKK, https://www.dowjonesrisk.com/greenback-and-loonie-on-backfoot-ahead-of-labour-data/ NOK. Kursy podawane telefonicznie są na dany moment i nie stanowią podstawy do zabukowania transakcji. Bukujemy do 4 h jedynie naszym klientom, którzy posiadają naszą Kartę Stałego Klienta.

Kantor DAXCOM to  profesjonalny punkt wymiany walut w Goleniowie. Dokonujemy wymiany gotówkowej jak i bezgotówkowej poprzez przelewy na konta w ramach podpisanej umowy. Jesteśmy tez konkurencyjni na rynku walutowym Szczecina. Dla stałych klientów oferujemy Karty Stałego Klienta, które dają dodatkowe profity dla ich posiadaczy. Kantor prowadzi transfery pieniężne Western Union, płatności w systemie Dotpay i doładowania do telefonii komórkowej. Zapewniamy nie tylko najkorzystniejsze w okolicy kursy walut, ale także szereg usług dodatkowych, takich jak np.

Kursy walut

Dodatkowym atutem kantoru DAXCOM są miejsca parkingowe tuż przed drzwiami lokalu. Oferujemy Państwu usługę doładowania do telefonii komórkowej. Klient podaje nam nr telefonu, który ma być doładowany i nazwę sieci w jakiej działa. Po dokonaniu płatności dostaje na telefon informację o wykonanej usłudze. Klient posiadający Kartę ma prawo do telefonicznego umówienia się na cenę dla konkretnej kwoty wymiany na czas do 4 h od zawarcia transakcji. W przypadku umówienia się na cenę Klient jest zobowiązany do wywiązania się z zawartej umowy.

  1. Dokonujemy wymiany gotówkowej jak i bezgotówkowej poprzez przelewy na konta w ramach podpisanej umowy.
  2. Bukujemy do 4 h jedynie naszym klientom, którzy posiadają naszą Kartę Stałego Klienta.
  3. Punkt prowadzony jest przez osoby pracujące w branży walutowej od 1990 r., posiadające duże doświadczenie i charakteryzujące się wysoką kulturą osobistą i komunikatywnością.
  4. Z powodu dużych wahań kursów na rynku walutowym kantor DAXCOM udziela informacji o cenie zakupu lub sprzedaży waluty jaka obowiązuje w danym momencie.
  5. W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji jak również pomiędzy każdą z agencji zlokalizowanych w ponad 190 krajach.

W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji jak również pomiędzy każdą z agencji zlokalizowanych w ponad 190 krajach. Punkt prowadzony jest przez osoby pracujące w branży walutowej od 1990 r., posiadające duże doświadczenie i charakteryzujące się wysoką kulturą osobistą i komunikatywnością. Każdego dnia staramy się spełniać oczekiwania klientów. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa między innymi klimatyzowany punkt z dwiema oddzielnymi  kasami oraz dyskretne, wygodne i bezpieczne (z dostępem do Internetu),  pomieszczenie do transakcji hurtowych.

Karta stałego klienta

Dbając o satysfakcję klientów staramy się poznawać i spełniać ich potrzeby oraz kreować dla nich produkty najwyższej jakości. Z powodu dużych Czy zarobki w trzecim kwartale zwiększą Dow ETF wahań kursów na rynku walutowym kantor DAXCOM udziela informacji o cenie zakupu lub sprzedaży waluty jaka obowiązuje w danym momencie.

www dax com pl

Osobom zainteresowanym przesyłamy na e-mail wzór umowy ramowej na przeprowadzenie transakcji bezgotówkowych. Gotowe wzory do odebrania również w naszym punkcie przy ul. Naszą misją jest tworzenie i doskonalenie kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii i innowacyjnych surowców.

Kursy walut

Udostępnienie możliwości opłacania rachunków bieżących, przy pobraniu jedynie symbolicznej prowizji. Usługa możliwa jest dzięki współpracy naszej placówki z Kantor Polski S.A i skierowana jest do Klientów, którzy nie posiadają konta bankowego, karty płatniczej lub nie chcą płacić przez Internet za zakupy internetowe. Usługa możliwa jest dzięki współpracy z Kantor Polski S.A i umożliwia najszybsze przesłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie bez skomplikowanych procedur i bez konieczności posiadania rachunku bankowego.